Dołącz do Akademii

Akademia Wysoko Wrażliwej to miejsce dla każdej kobiety, która chce zwiększyć samoświadomość, zbudować relację ze sobą oraz poznać osoby, które także odważnie stawiają kolejne kroki w samorozwoju i poznawaniu samych siebie.

Program na 12 tygodni

III edycja Akademii to autorski program rozwojowy, który został przygotowany na 12 tygodni. To czas dla Ciebie na poznanie siebie i rozwinięcie swojej wysokiej wrażliwości!

6 modułów tematycznych

Przeprowadzę Cię przez wysoką wrażliwość dzięki 6 szczegółowo zaplanowanych modułom tematycznym - przyjemnym i łatwym w odbiorze, pełnym metafor i wskazówek od serca.

Materiały rozwojowe

Około 30 godzin wideo, 12 zeszytów ćwiczeń, 6 afirmacji audiowizualnych, 6 warsztatów online, 3 spotkania online i Workbook - wszystko to aby wspierać Cię w Twojej drodze.

Wspierająca społeczność

Co miesiąc spotykam się online z chętnymi osobami, by poznać się i wymienić inspiracjami. Do Twojej dyspozycji są też grupy online naszej zamkniętej społeczności.

Razem uczymy się, wspieramy i rozwijamy

Akademia to miejsce pełne rzetelnej wiedzy, praktycznych porad i rozwojowych ćwiczeń. Wszystkie moduły przygotowane są tak, by zebrać w jednym miejscu informacje i narzędzia, dzięki którym będziemy mogły wzrastać - razem, ale każda na swój własny, wyjątkowy sposób.

Akademia która jest stworzona
dla wrażliwych kobiet

Opinie Uczestniczek Akademii sprawiają, że z dumą prezentuję kolejną edycję! Jestem wdzięczna, że mogę dzielić się wiedzą i inspiracją z innymi. Akademia Wysoko Wrażliwej to miejsce dla każdej z Nas! ❤️

Akademia - cudowne przeżycie! Paulina, materiały od ciebie zmieniły moje życie, a do tego twój sposób opowiadania i wplatania historii bardzo ułatwia w odbiorze, aż chce się do tych historii i materiałów wracać. Dziękuję za tą przygodę i czekam na kolejne!
Klaudia
To pierwszy kurs, gdzie do każdego modułu podchodziłam z ekscytacją i chęcią działania. Z początku obawiałam się, że dołączę i porzucę materiały, ale ich forma jest tak przyjazna, że bez presji i z lekkością można z nimi pracować we własnym tempie.
Martyna
Bardzo się cieszę, że dołączyłam do Akademii, nie żałuję nawet przez sekundę. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że poznałam siebie, a do tego - inne dziewczyny z mojego miasta, z którymi mam teraz kontakt przez instagram. Jestem wdzięczna za to miejsce.
Ola